Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради

ЗНО, ДПА

Графік ЗНО 2019

14 листопада в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 7 відбулась нарада заступників директорів шкіл міста Ковеля з питань проведення державної підсумкової атестації у формі ЗНО у 2019 році

Під час зустрічі піднімались питання оперативного інформування випускників та батьківської громадськості про особливості державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році. Зверталась увага на активізацію роботи щодо виготовлення паспортів громадянина України для випускників 9-их та 11-их класів, оскільки для вступу в будь-який заклад освіти наявність саме цього документу є бов'язковою.
      Також обговорювались питання, що стосувались законодавчої бази майбутнього тестування , перелік предметів , який виноситься на ЗНО, календар складання основної сесії, терміни реєстрації випускників на пробне та сертифікаційне тестування на сайті ЛРЦОЯО (Львівського центру оцінювання якості освіти).
      Зокрема, вже відомо, що основна сесія в 2019 році буде тривати з 21-го травня по 13-те червня. Реєстрація осіб для участі у зовнішньму незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого по 25 березня 2019 року. Адміністрація закладів освіти зможе зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.